Geniet van heerlijke, zoete oranjerode tomaatjes uit je eigen tuin of van grote plantenbakken op het balkon of terras. De planten vertakken goed en kunnen ook in hanging baskets worden gekweekt. Met voldoende mest kun je blijven oogsten gedurende de groei Lees meer
- Koop 5 voor €4,28 per stuk en bespaar 5%5% Korting
- Koop 8 voor €4,05 per stuk en bespaar 10%10% Korting
POT TOMAAT – Lycopersicon esculentum 'Donna F1'
Geniet van heerlijke, zoete oranjerode tomaatjes uit je eigen tuin of van grote plantenbakken op het balkon of terras. De planten vertakken goed en kunnen ook in hanging baskets worden gekweekt. Met voldoende mest kun je blijven oogsten gedurende de groei. Tomaten hebben warmte nodig om goed te rijpen, dus ze gedijen het beste op een beschutte, zonnige plek of in een kas. Hoewel het zaad van F1-hybriden duur is, levert het uitstekende resultaten op. Van een paar planten kun je veel oogsten.
Teeltinformatie:
- Glasteelt: voorzaaien in potten van eind februari tot half mei. Uitplanten in een vorstvrije kas.
- Vollegrondsteelt: voorzaaien van maart tot eind mei. Buiten uitplanten vanaf de tweede helft van mei op een beschutte plek in de zon, in grote potten of plantenbakken.
Planthoogte: 25 cm | Breedte: 40 cm.